دربهاي اتوماتيك پر سرعت رول آپ

موتور کرکره برقی پر سرعت ساید گیربکسی سه فاز جهت درب اتوماتیک رول آپ با عملکرد شفت مستقیم ساخت کمپانی الرو آلمان با قدرت گشتاور از ۱۷۰ نیوتن تا ۷۵۰ نیوتن به همراه مرکز کنترل پیشرفته فابریک و خلاص کن بصورت هندل یا زنجیر جهت درب های رول آپ عریض و طویل و جهت تردد های بالا مناسب می باشد.
استفاده از درب های اتوماتیک رول آپ(کرکره برقی) در محیط های صنعتی بدلیل کاهش زمان نقل و انتقالات و جلوگیری از برودت هوا به عنوان یکی از گزینه های مطلوب در کارخانه و محیط های صنعتی می باشد.
موتور کرکره برقی پر سرعت با توجه به عریض بودن ورودی سوله های صنعتی و تردد مکرر و مداوم وسائط نقلیه مثل کامیون ، لیفتراک و …. استفاده از درب های کرکره ای صنعتی با موتور های ساید صنعتی (گیربکس مستقیم) گزینه ای استاندارد جهت نصب این نوع درب ها می باشد.
موتور کرکره برقی پر سرعت استفاده از درب های اتوماتیک رول آپ (کرکره برقی) در محیط های صنعتی بدلیل کاهش زمان نقل و انتقالات و جلوگیری از برودت هوا موتور کرکره برقی پر سرعت به عنوان یکی از گزینه های مطلوب در کارخانه و محیط های صنعتی می باشد.
جنس درب رول آپ از پلی کربنات ، آلومنیم و استیل است . درب ها دوجداره هستند و معمولا کاربردهای صنعتی دارند .این دربها سیستم فرمان های متفاوتی دارند . از جمله این سیستم ها دکمه فشاری ، ریموت کنترلی ، هندل ، سنسور رادار و سنسور زمینی میباشد و همچنین تنوع رنگ زیادی را دارا میباشد.