دربهاي اتوماتيك پر سرعت فولد آپ

سازه دربهاي اتوماتيك پر سرعت فولد آپ ، برای اولین بار در ایران از دو لایه PVC مجزا (متناسب با استاندارد های اروپا ) تشکیل شده است که عایق بسیار مناسبی جهت جلوگیری از انتقال هوا بوده و استحکام درب را جهت فضاهای بیرونی بسیار بالا برده و زیبایی ظاهری درب را دو چندان می کند. بطوریکه بند لیفت کشنده درب مابین پرده ها قرار گرفته و در نمای دوطرف درب دیده نمی شود.
جنس پرده PVCسفارشی با رنگ آبی مطابق با استاندارد آلمان با ضخامت 1.4 میلیمتر با پوشش دو لایه و بافت کتان مهار شده می باشد.
موتور درب از نوع سرعتی ساخت کمپانی معتبر MFZ آلمان می باشد.
موتور نوع پر سرعت با گيربكس حلزوني و شفت مستقيم و با سرعت بازشو 1متر بر ثانیه با ترمز اضطراری و هندل دستی جهت مواقع قطع برق می باشد.
درجه حرارت کارکرد درب: 70+ تا 25- درجه سانتیگراد
درب به صورت بالا جمع شو استوانه ای (فولد آپ) مي باشد.
میزان کاهش صوت:db8
قابليت اتصال به دتکتور رادار جهت کنترل رفت و امد و مدیریت فرمان به مجموعه موتور اروپايي
قابلیت اتصال به سیستم های جانبی دستگاه کارت خوان، BMS ، پوش باتن
مجهز به سیستم برنامه ریزی درب و تشخیص موقعیت درب می باشد
درب دارای تابلو برق با دکمه فشاری ، سیستم محافظ در مقابل ضربه می باشد.
کنترل درب با پوش باتن ،ریموت کنترل و دیگر سیستم های کنترل تردد استاندارد امکان پذیر می باشد
اين درب ها داراي سنسور مادون قرمز جهت جلوگيري از برخورد با ليفتراك مي باشند.
جهت مقاومت درب در برابر وزش شدید باد تا سرعت 80 کیلومتر بر ساعت ، از ریلهای فولادی مخصوص در طرفین درب استفاده می شود همچنین ازکپس های صنعتی از جنس پلی آمید جهت قفل شدن درب در هنگام وزش باد استفاده می شود
ریلهای هدایت درب از فولاد ضخیم، بادوام و با کیفیت بالا ساخته میشود.پوشش گالوانیزه علاوه بر زیبایی و درخشندگی مقاومت بالایی را در برابر عوامل محیطی و اشعه UV ایجاد میکند. ریلهای دربها مجهز به لاستیک و جاروبک درزبندی بوده و کارکرد هموار و بدون سر و صدایی را ایجاد میکند بعلاوه از ورود گرد و خاک به داخل جلوگیری مینماید، نیز از اتلاف انرژی و هدر رفت هوای پاک داخل جلوگیری مینماید.
قسمت پایین درب دارای سیستم استهلاک ضربه بوده و هنگام پایین آمدن درب، برخورد ملایم و بدون صدایی ایجاد میکند. علاوه بر آن سیستم کنترل الکترونیکی در انتهای کورس دور موتور را کاهش داده و توقف ملایمی را ایجاد میکند. قسمتهای قابل انعطاف پایین درب سبب آبندی سیار عالی در ناحیه پایین درب میشود و از ورود گرد و غبار و هدر رفت هوای تمیز از پایین درب جلوگیری مینماید.
سيستم انتقال قدرت و مکانیزمهای مکانیکی به کار رفته در دربهای این شرکت از مواد مرغوب گران قیمت و بادوام ساخته شده است و تقریباً نیاز به سرویسهای ادواری ندارد و امکان استفاده از درب در شرایط پر ترافیک به صورت بهینه فراهم مي سازد.
سنسور مادون قرمز پرده ای : جهت جلوگیری از برخورد درب با مانع یا وسایل نقلیه از سنسور های مادون قرمز پرده ای استفاده می گردد . این سنسورها را با تکنولوژی تداخل فرکانسی امکان تشخیص مانع در ارتفاعی را برای ایمنی درب محیا می نمایند
سنسور مادون قرمز خطی : در اکثر مواقع جهت جلوگیری از برخورد مانع با درب از سنسورهای خطی در ارتفاع 75 سانتیمتر از کف استفاده می گردد .

درب های پرسرعت فولد آپ

درب فولد آپ یا درب سرعتی فقط مختص به مراکز صنعتی است.
مشاهده جزئیات