گیت کنترل تردد

گیت های کنترل تردد

امروزه، در تمامی مکان های عمومی و سازمانها که جمعیت زیادی در حال رفت و آمد هستند، نیاز به نظارت و کنترل تردد است که بوسیله دستگاه های گیت کنترل تردد انجام می شود. این گیتها برای کمک به ایجاد حفظ حریم شخصی و ایمنی، بسیار مناسب هستند، و شما می توانید با صرف هزینه مناسب، سرمایه گذاری کوچکی داشته باشید که در طولانی مدت، مزایای بسیار زیادی را برای شما به همراه خواهد داشت. گیت های کنترل تردد بر ورود افراد به مکان های خاص و دسترسی آن ها برای استفاده از امکانات مختلف نظارت دارند و مشخص می کنند که چه کسی مجاز به ورود و دسترسی به مکانهای مشخص می باشد. در حال حاضر گیت های کنترل تردد متنوعی با سیستم های مختلف در بازار وجود دارد که هر یک دارای ویژگیهای خاصی هستند و مشتری می تواند با توجه به نیاز و سلیقه خود و چگونگی دسترسی افراد به مکان مورد نظر، انتخاب های مختلفی داشته باشد. گیت های کنترل تردد به طور کلی برای مدیریت و کنترل افراد در مکانهای پر تردد مانند ایستگاههای مترو، ورزشگاهها، مراکز تجاری و ادارات دولتی و در مکانهای خاص امنیتی به کار گرفته می شوند. ساختار سیستم گیت حراستی و گیت کنترل تردد، ترکیبی از تجهیزات الکترونیکی و مکانیکی است و بوسیله نرم افزارهای خاصی که براساس نیازهای مشتری طراحی شده، مدیریت می شوند. گیت ها دارای تجهیزات پیشرفته ای از قبیل حسگرهای قوی، کنترلهایی اکسس کنترل ، بردهای الکترونیکی ، نمایشگرها و… می باشند امکان ارتباط با سیستمهای ساختمان هوشمند (BMS) ، اعلان حریق و سیستمهای امنیتی از امکانات و ابزارهای ویژه دیگر می باشند.
امور مدیریتی-نظارتی نیاز به ابزار دقیق دارند تا شما را در رسیدن به اهداف سازمان تان، کمک کنند. محصولات متنوع گیت کنترل تردد در کنار استفاده از ریدر و نرم افزار مناسب این امکان را به شما می دهد که قدرت انتخاب بیشتری جهت اعمال نظم مجموعه و همچنین بهینه سازی ترددهای سازمانی پرسنل و ارباب رجوع داشته باشید.
درب سوشیانت بزرگترین تولید کننده گیت کنترل تردد و دستگاه های کنترل دسترسی در ایران است. همچنین نصب و بازرسی این گیت ها نیز بر عهده کارشناسان و بازرسان سشیانت میباشد . سوشیانت درب در زمینه درب های اتوماتیک و صنعتی فعالیت چشمگیری دارد .
حدود ۱۰ سال است که تمامی مراحل طراحی و تولید گیت حراستی و گیت کنترل تردد بوسیله مهندسین و تکنسینهای شرکت سوشیانت درب درحال انجام میباشند از جمله این مراحل:
استفاده از صفحات استیل به ضخامت ۲میلیمتر و ۵/۱ میلیمتر
برش استیل با دستگاه لیزر تمام اتوماتیک
پانچ دیجیتال
کشش و خم استیل با دستگاه پنل بندر
جوشکاری آرگون
پالیش ماشینی صفحات
اتصالات و اسمبل قطعات
رنگ آمیزی نقطه ای
نصب قطعات مکانیک
نصب قطعات الکترونیک
انجام تنظیمات
تست و کنترل کیفیت
بسته و بندی و ارسال به انبار