مرکز فروش درب ضد سرقت در تهران

مرکز فروش درب ضد سرقت در تهران

سوشیانت درب ، مرکز فروش درب ضد سرقت در تهران تولید کننده انواع درب ضد سرقت از جمله درب ضد سرقت ترک اصل  و درب چوبی اتاقی و ورودی ، تولید و پخش رویه های درب ضد سرقت برجسته و cnc ،نیم برجسته در طرح های متنوع با کیفیت بالا و قیمت مناسب آماده ارائه خدمات به مشتریان عزیز در تهران می باشد.امروزه درب ضد سرقت از نیازهای اکثر ساختمان های اداری ، مسکونی ، تجاری و.. شده است .
درب ضد سرقت دو ویژگی کلی دارد که حائز اهمیت است ، ایمنی و زیبایی مادامی که این دو در کنار هم حاصل گردد درب ضد سرقت را متمایز می سازد .

درب ضد سرقت چوبی

این نوع درب ها که جدیدا طرفداران زیاد پیدا کرده اند از لحاظ کیفیت و زیبایی بی نظیر هستند.
این درب ها در مقایسه با محصول دیگر ایمنی و زیبایی بیشتری دارد و در برابر رطوبت و اتلاف انرژی گزینه ی مناسبی به شمار می آید.

درب اتوماتیک ضد سرقت

درب های اتوماتیک ضد سرقت قابلیت برنامه ریزی این را دارد که در مواقع خاص (مانند زمانی که کسی در ساختمان نیست و یا شبها) به صورت خودکار قفل شده و از هرگونه خرابکاری و سرقت مقابله می کند.

این گونه درب ها شامل آلیاژ های خاصی است که بر روی قفل ها پوشانده شده و آنها را در مقابل هر گونه فشار و اهرم شکستن مقاوم می کند.هم چنین دارای سیستم آلارم هستند تا در هنگام باز شدن غیر متعارف هشدارهای لازم را اعلام کند. این نوع سیستم ها مانند دیگر سیستم های هشدار این قابلیت را دارند که علاوه بر آژیر , سیگنال های راه دور هم بفرستند تا بتوانند صاحب خانه یا پلیس و یا دیگر افراد را از سرقت احتمالی در حال وقوع باخبر کنند.

برای خرید از مرکز فروش درب ضد سرقت در تهران (سوشیانت درب ) با ما در تماس باشید.
 ۰۹۱۲۵۵۸۱۲۲۹