دوربین Dahua

دوربین Dahua

دوربین Dahua از محصولات شرکت داهوآ است که یک شرکت چینی و یکی از بزرگترین تولید کنندگان دوربین مدار بسته و تجهیزات حفاظتی دنیا است. این شرکت کار خود را در سال ۲۰۰۱ در شهر هانگ زو آغاز کرد و از با رشدی باور نکردنی در فروش محصولات مدار بسته در سال ۲۰۱۴ به رتبه پنجم از پرفروش ترین تولید کنندگان محصولات حفاظتی دنیا رسید.

یکی از دلایل شهرت این شرکت سرمایه گذاری ۱۰% از درامد سالانه خود در بخش تحقیق توسعه و داشتن ۲۰۰۰ نفر پرسنل فعال در بخش تحقیق و توسعه است. این شرکت را با دارا بودن چندین جایزه کشوری و بین المللی یکی از فعال ترین شرکت ها در پیشرفت تکنولوژی های وابسته به سیستم های مدار بسته است.

شرکت داهوا در ایران یکی از پرکارترین برند های دوربین مداربسته به شمار می رود . این کمپانی چینی بازار گسترده ای را در زمینه دوربین های مداربسته و سیستم های حفاظتی ساختمان و سیستم های امنیتی در اختیار دارد .

سوشیانت درب نمایندگی فروش انواع دوربین مداربسته را دارد .این شرکت دوربین مداربسته ارزان با بهترین مارک دوربین مداربسته را در اختیار مشتریان عزیز قرار می دهد.

برای اطلاع از قیمت انواع دوربین مداربسته از جمله دوربین Dahua با سوشیانت درب در تماس باشید.
۰۹۱۲۴۸۰۷۸۷۴ – ۰۲۱۴۴۳۶۲۴۳۹

دوربین ip داهوا

دوربین های مداربسته  ای پی یا تحت شبکه چیست: دوربین های مدار بسته تحت شبکه یا ای پی دوربین هایی هستند که بستر انتقالی تصویر انها تحت شبکه یا با کت سیکس یا فایو صورت می پذیرد و انتقال دیتای ان به صورت صفر و یک دیجیتال می باشد. دوربین های دیگر معمولا انتقال تصویرشان از طریق کابل ار جی صورت می گیرد . .و تصاویر به صورت انالوگ یا موج سینوسی هستند. از مزایای دوربین های ای پی کیفیت تصاویر انها به علت انتقال دیجیتالی انها میباشد.با توجه به در دسترس بودن نرم افزار های  داخلی ان قابلیت تنظیمات داخلی دوربین با توجه به محیط می باشد.دوربین های ای پی قابلیت رادارند که بدون ان وی ار و دستگاهای ضبط فقط با انتقال به پی سی کار کنند. فقط با دانلوند نرم افزار روی پی سی یا لپ تاپ.

دوربین های تحت شبکه علی رغم دوربین های آنالوگ دارای تنوع زیادی از نظر رزولیشن تصویر دارند.وتا رزولیشن تصویر ۸ تا ۱۲ مگا پیکسل در بازار مدار بسته خصوصا دوربین های هایک ویژن موجود می باشد از خصوصیات جدید وبارز دوربین های ای پی هوشمن سازی این مدل دوربین ها و قابلیت تشخیص چهره .تشخیص اشیای گم شده و شمارش نفرات ورودی و خروجی. گزارش دهی هوشمند و قابلیت تشخیص پلاک خودرو میباشد.دوربین های ای پی هایک ویژن به تنهایی و بدون نیاز به ان وی ار قابلیت انتقال تصویر به موبایل را دارا می باشند.قابلیت ورودی صدا وای فای شدن و انتقال تصویر بدون سیم ویا پشتیبانی حافظه در برخی از دوربین های ای پی از دیگر قابلیت های دوربین های مداربسته ای پی می باشند.