درب efaflex

درب efaflex

شرکت Efaflex آلمان ، بزرگترین تولید کنند درب های اتوماتیک صنعتی از نوع High Speed رول آپ و فولدینگ در انواع پرده آلومینیومی تک جداره و دو جداره ، پرده PVC ، آلومینیوم + PVC و آلومینیوم + پلکسی گلاس می باشد ، تنوع محصولات این کمپانی موجب گردیده که تا حداکثر کارخانجات بزرگ دنیا از مشتریان این شرکت می باشند . این شرکت حدود ۳۰ سال قبل و در شهر براک بورگ آلمان تاسیس گردید و هم اکنون با بیش از ۴۰۰نفر پرسنل در زمینه درب های صنعتی به فعالیت خود ادامه می دهد . همچنین این شرکت در کشورهای استرالیا ، لهستان ، هلند ، ژاپن ، چک ، اسلونی دارای کارخانجات تولیدی می باشد .
نوآوری منحصر به فرد و کیفیت بالا در تولید باعث شده تا درب های Efaflex دارای قابلیت اطمینان مثال زدنی باشد .
درب های Efaflex برای اولین بار در سال ۱۹۸۴ در ایران نصب گردید و هم اکنون شرکت سوشیانت درب به عنوان نماینده این کمپانی در ایران ، فروش ، نصب و خدمات پس از فروش این محصولات را به عهده دارد . بخشی از مزایای درب های اتوماتیک صنعتی Efaflex به دلیل داشتن سرعت بالا در باز و بسته شدن و استفاده از سیستم اسپیرال و نیز قابلیت نصب انواع سیستم های کنترلی از قبیل ریموت ، چشم الکترونیکو Induction loopعبارت است از سرعت جابجایی و انتقال در خطوط تولید ، حفظ نظافت محیط و دستگاه ها ، جلوگیری از هدر رفتن دمای محیط ، عدم محدودیت در ابعاد و دهانه ورودی و قابلیت سیکل کاری تا ۶۰۰ بار در روز و ۰۰۰/۲۵۰ بار در سال .
علاوه بر کمپانی های بزرگ صنعتی دنیا مانند مرسدس بنز ، MAN ، ولوو ، آئودی ، فولکس واگن ، Nestle ، Bayer ، ۳M ، IBM که بخشی از مصرف کنندگان درب های Efaflex می باشند ، در ده ها کمپانی معتبر ایرانی شامل : ایران خودرو ، زامیاد ، پارس خودرو ، ایران خودرو دیزل ، گسترش پارس خودرو ، راین خودرو کرمان و ریخته گری تراکتور سازی تبریز ، درب های مذکور توسط این شرکت نصب و راه اندازی گردیده و ده ها کمپانی بزرگ و معتبر دیگر در کشور استفاده از این سیستم را در برنامه های توسعه و تجهیز خود گنجانده اند .
لازم به ذکر است که کلیه محصولات Efaflex دارای ۲ سال گارانتی روی قطعات ثابت ، ۱ سال روی قطعات متحرک و ۱۰ سال خدمات پس از فروش می باشد .