درب کرکره

درب کرکره

درب کرکره یک درب ساخته شده بنا به درخواست مشتری و نسبت به ابعاد موردنظر می باشد و از ورق های آلومینیومی و پلی کربنات تهیه می شود، معمولاً این نوع درب ها برای استفاده خانگی ، تجاری یا صنعتی استفاده می شوند.
از مزایای این نوع درب کرکره ای به حالت عمودی بودن و به طور کامل باز شدن آن اشاره نمود.
درب های کرکره ای کاربردهای متنوعی را پوشش می دهد، انواع مختلفی از کرکره های امنیتی را می توان برای درب ها و پنجره ها و دیگر نقاط استفاده کرد و این نوع درب علیه عناصر مختلفی از جمله خرابکاری ، دزدی وغیره کاربرد دارد، همچنین کرکره برقی را می توان برای انواع پارکینگ های منازل و مکان های تجاری مورد استفاده قرار داد. کرکره در انواع مختلف در دسترس می باشد. فولادی، آلومینیومی و نانو کامپوزیت و به صورت دستی یا الکتریکی ( درب اتوماتیک ) عمل می کند و یکی از محبوب ترین انواع درب پارکینگی در چند سال گذشته می باشد و مناسب برای هر اندازه در هر رنگی ساخته می شود .

دلیل صدای ناهنجار درب کرکره ای چیست؟
از دلایل ایجاد صدای ناهنجار در هنگام بالا و پایین شدن کرکره برقی می توان به هم وزن نبودن تیغه های کرکره برقی اشاره کرد. اگر تیغه های کرکره برقی وزنی برابر نداشته باشند و به اصطلاح سبک و سنگین باشند نیز می تواند منجر به صدای بد کرکره برقی شود.
از دیگر مواردی که صدای ناهنجار کرکره برقی را ایجاد می کند. استاندارد نبودن قالب در فرآیند تولید و در نتیجه عدم هماهنگی لازم در قلاب های کرکره برقی می باشد. اگر نر و مادگی قلاب کرکره برقی نتوانند به صورت مناسبی داخل هم بازی کنند صدای ناهنجاری ایجاد می شود.
صفحه پلیت ها و در نتیجه لوله می بایست تراز نصب شود تا تیغه های کرکره برقی هم بصورت کاملا تراز در مسیر ریل حرکت کند. در صورت اشتباه کردن این مقوله کرکره پس از مدت زمان ۲ الی ۳ ماه به سر و صدا می افتد.

سوشیانت درب ارائه دهنده خدمات برتر کرکره برقی با تجربه چندین ساله می باشد. اگر قصد نصب کرکره برقی را د ارید بهتر است بدانید که سوشیانت درب انواع کرکره برقی ها را از قبیل :
نصب کرکره برقی پارکینگ
نصب کرکره برقی اتوماتیک مغازه
کرکره برقی پنجره
و….
را به صورت حرفه ای انجام می دهد شما میتوانید در صورت نیاز به ما در تماس باشید . سوشیانت درب یکی از منصف ترین ارائه دهنده گان کرکره برقی می باشد شما میتوانید با قیمت مناسب کرکره برقی را سفارش دهید و در مکان مورد نظر خود نصب نمایید استفاده از ابزارای حرفه ای با کیفیت بالا یکی از نشانه های حرفه ای بودن ماست .