درب ضد سرقت

درب ضد سرقت

سوشیانت درب ارائه دهنده انواع درب ضد سرقت و درب های اتوماتیک می باشد.این شرکت محصولات خود را با کیفیت و قیمت مناسب به فروش می رساند.به دربی که مانع ورود سارقین شده و در مقابل هر گونه دستکاری، تخریب و اهرم نمودن ایمن و قابل اطمینان باشد درب ضد سرقت می گویند.

این اطمینان صد در صد نبوده ولی در مقایسه با درب های معمولی می توان تفاوت بسیار زیادی را مشاهده نمود و به استحکام درب ها پی برد. بر خلاف درهای معمولی این گونه درب ها در مقابل فشار ، برش ، اهرم و دستکاری قفل از سطح ایمنی بسیار بالایی برخوردار بوده و امنیت و استحکام بسیار بیشتری از درب های معمولی حتی با نرده های حفاظتی ( آکاردئونی ) دارند .

ساخت سفارشی درب ضد سرقت

سوشیانت درب مرکز فروش درب ضد سرقت در تهران , می باشد. درب های این مجموعه جز مقاوم ترین درب های تولیدی در ایران می باشد.
و علاوه بر تولید درب های ضد سرقت با ابعاد استاندارد ، به دلیل ساخت صفر تا صد ، مفتخر به تولید درب های ضد سرقت با ابعاد سفارشی بخصوص برای پروژه های تعویض درب قدیمی با درب ضد سرقت می باشد. ساخت سفارشی ابعاد و قابلیت نصب انواع دستگیره و درکوب و یرآق مختلف از مزایای اصلی این واحد تولید می باشد.

تمام شرکت ها دارای مزیت ها و قابلیت هایی هستند که خود را از شرکت های رقیب مستثنا می سازد.
کیفیت عالی و قیمت مناسب درب های سوشیانت این شرکت را نسبت به بقیه تولید کنندگان درب بالا برده است.

به طور کلی درب ضد سرقت از سه بخش تشکیل شده است:
۱-چارچوب ۲- بدنه ۳-قفل درب که در بدنه جای گرفته است. با توجه به استانداردهای موجود اگرچه این نوع از درب ها ظاهری دلربا دارند، اما بدون تردید برای ساخت آنها از فلزهای مقاوم در برابر برش، ضربه یا سوراخ شدن همراه با موادی مقاوم در برابر حرارت و اسید استفاده خواهد شد پس وزن زیادشان نسبت به درهای معمولی اولین مشخصه درب ضد سرقت است.