درب ضد سرقت ترک اصل

درب ضد سرقت ترک اصل

سوشیانت درب در زمینه واردات و تولید انواع درب ضد سرقت ترک اصل , درب ضد سرقت , درب کرکره ای , درب داخلی و درب اتاقی همچنین ارائه انواع درب های ایمنی فعالیت می نماید.
درب ضد سرقت ترک اصل یکی از درب‌های ارائه شده جهت افزایش امنیت مکان‌های گوناگون مانند منازل، ادارات و… است. این درب با استفاده از فناوری‌های نوین طراحی و عرضه شده و مانع از ورود سارقان به داخل منزلتان خواهد شد.
اگر قصد دارید در یک محیط امن زندگی کنید و نگرانی از بابت سرقت اسناد شرکتتان، طلاهای موجود در منزلتان و… در ساعاتی که حضور ندارید نداشته باشید بهترین گزینه استفاده از یک درب ضد سرقت ترک اصل است.
طراحی این درب به گونه‌ای صورت پذیرفته است که سارقان به راحتی نمی‌توانند از طریق شکستن درب یا استفاده از کلیدهای مشابه وارد منزلتان شوند؛ بنابراین زمانی که در خارج از محل زندگی‌تان به سر می‌برید نگرانی از بابت وسایل موجود در منزلتان یا محل کارتان نخواهید داشت.
یکی دیگر از لوازمی که برای امنیت ساختمان ها استفاده می شود دوربین های مداربسته می باشند .

شکل ظاهری درب ضد سرقت ترک اصل

از مهم‌ترین جذابیت‌های ظاهری درب ضد سرقت ترک اصل می‌توان به چوب به کاررفته در طراحی این درب اشاره کرد. افراد که علاقه‌مند هستند ورودی منزلشان را به شیوه‌ای شیک و مدرن طراحی کنند و در عین حال امنیت لازم را داشته باشند، با استفاده از این درب‌های زیبا و جذاب می‌توانند به آرزوی خود دست پیدا کنند!
درب ضد سرقت ترک اصل از جنس MDF با روکش چوب یا MDF با روکش PVC تهیه می­شود که انتخاب این مواد اولیه با کیفیت جلوه گری درب‌های عرضه شده را بیشتر می‌کنند.

مقاومت بالا در برابر فشار و ضربه‌های شدید

در بین لایه‌های چوب استفاده شده درون درب ضد سرقت ترک اصل از ورق‌های فولادی استفاده شده است تا درب در اثر فشارها و ضربات احتمالی دچار شکستگی نشود. بنابراین سارقان نمی‌توانند با استفاده از اشیای نوک تیز و… به درب آسیب وارد کنند و وارد محل مورد نظر شوند.