درب اتوماتیک از جمله محصولات شرکت سوشیانت درب می باشد.

درب اتوماتیک

درب اتوماتیک به دسته ای از درب ها می گویند که با استفاده از چشمی های حساس به نور, حرکت و یا ریموت کنترل های الکترونیکی باز و بسته می شوند . مهمترین انواع این درب ها که قابلیت حرکت در راستای محور طول و عرض ( افقی و عمودی ) را دارند عبارت اند از درب اتوماتیک شیشه ای ، کرکره ای ، پارکینگی ، درب های محافظ سکو مترو ، درب های بیمارستانی و تجهیزات بارگیری و حمل . درب اتوماتیک شیشه ای به درب هایی گفته می شود که که توسط حس گر های مختلف و چشمی بالای درب باز و بسته می شود ، این مدل درب اتوماتیک برای اماکن پرتردد مانند مراکز خرید و فروشگاه ها که حفظ زیبایی نیز از اهمیت بالایی برخوردار است ، کاربرد دارد . از مهمترین مدل های این نوع درب می توان به درب های اتوماتیک کشویی ، تلسکوپی ، لولایی، نیم دایره ای ، تمام گرد و تاشو اشاره کرد . درب اتوماتیک کرکره ای دسته بعدی این نوع درب ها می باشند که رایج ترین نوع درب اتوماتیک هستند ، قابل استفاده برای حفاظت از فروشگاه های کنار خیابان ، درب پارکینگ ، انبار و … می باشد که با توجه به قابلیت مونتاژ در ابعاد کوچکتر ، اخیرا برای پنجره ها و فضای داخلی منازل نیز استفاده می گردند .

درب های اتوماتیک نوعی از درب می باشد که به صورت اتوماتیک باز و بسته می شود این درب همانگونه که از اسمش مشخص می باشد به صورت خودکار و با استفاده از ابزارها و تجهیزات به صورت خودکار در میاد یعنی شما با استفاده از ریموت که یک دستگاه کوچک می باشد و در درست جا می شود میتوانید در را باز و بسته کنید در اتوماتیک در انواع مختلفی در بازار موجود می باشد که هر کدام از این انواع برای هدف خاصی مورد استفاده قرار میگیرد

از درب اتوماتیک می توان در مکان های مختلف و زیادی استفاده کرد به عنوان مثال از درب اتوماتیک می توان به شکل درب گاراژ ، درب حیاط ، درب ورودی ساختمان و یا مکان های دیگر بهره برد . درب اتوماتیک علاوه بر ظاهر زیباتری که نسبت به درب های معمولی دارد از لحاظ کاربردی نیز بهتر و راحتتر می باشد .
درب اتوماتیک انواع مختلفی دارد مانند : درب اتوماتیک شیشه ای ، درب اتوماتیک پارکینگی ، درب اتوماتیک کرکره ای و غیره .
با استفاده کردن از انواع درب های اتوماتیک می توان آسایش و امنیت ساختمان های اداری ومسکونی را حفظ نمود و از این نوع درهای اتوماتیک در قسمت های مختلف مثل درب ورودی ساختمان مورد نظر و یا حیاط و گاراژ ساختمان استفاده می شود و در آن قسمت ها نصب می گردد .

برای سفارش و اطلاع از قیمت درب اتوماتیک کرکره ای ما سوشیانت درب در تماس باشید.