خرید دوربین Hikvision

امروزه خرید دوربین مداربسته برای نصب در منازل , پارکینگ ها , مخصوصا فروشگاهها و … از اهمیت خاصی برخوردار می باشد.
شرکت سوشیانت درب آماده ارائه هر گونه خدمات در زمینه های فروش و واردات دوربین های مدار بسته ،نصب و راه اندازی ، تعمیرات و نگهداری ، تامین قطعات یدکی و خدمات و پشتیبانی بر اساس نیاز مشتریان محترم میباشد .
شرکت هایک ویژن به عنوان یکی از بهترین برندهای تولیدکننده سیستم‌های نظارت تصویری در جهان، می باشد. کمپانی Hikvision، تیم تحقیق، ساخت و توسعه زبده و فعالی دارد و شرکت بطور متوسط سالیانه حدود ۸ درصد از سود خود را به این بخش (تحقیق و توسعه فناوری‌ها) اختصاص می‌دهد و از جدیدترین تکنولوژی‌ها برای طراحی، ساخت و توسعه دوربین های مداربسته و دیگر محصولات نظارت تصویر، بهره می‌برد.
سوشیانت درب، نمایندگی مجاز هایک ویژن را دارا می باشد و انواع دوربین مداربسته hikvision را ارائه می نماید .

دوربین مدار بسته Hikvision هم به لحاظ کیفیت و هم به لحاظ تنوع در مدل ها و امکانات و لوازم جانبی و خدمات پس از فروش آن میتواند یکی از بهترین گزینه ها برای خرید شما و تجهیز محل کار یا زندگیتان به تجهیزات نظارتی و امنیتی باشد . سوشیانت درب این محصول را باقیمت مناسب ارائه می نماید.

هایک ویژن یکی از بهترین مارک های دوربین مداربسته، با تحقیق و توسعه به طراحی و تولید محصولات نظارت تصویر می‌پردازد. Hikvision محدوده متنوعی از محصولات مانند دوربین مداربسته IP (تحت شبکه)، دوربین مدار بسته HD، دوربین مدار بسته آنالوگ، دوربین مداربسته اسپیددام IP، دوربین مداربسته اسپیددام HD، دستگاه DVR (دی وی آر)، دستگاه NVR (ان وی آر)، نرم‌افزارهای مدیریت و انتقال تصویر دوربین مداربسته، سیستم‌های اعلام خطر و کنترل دسترسی، اینکودر (Encoder) دیکودر (Decoder) را تولید می‌کند. از محصولات هایک ویژن در پروژه‌های مهمی از جمله استادیوم المپیک پکن، نمایشگاه شانگهای، انجمن امنیت فیلادلفیا در ایالات متحد آمریکا، شهر امن سئول کره جنوبی، استادیوم جام جهانی برزیل و فرودگاه لیناته ایتالیا بکار گرفته شده است. شرکت هایک ویژن با توجه به تنوع زیاد محصولات، نیاز تمام کسب‌وکارها مانند بانک‌ها و موسسه‌های مالی اعتباری، فروشگاه ها، صنعت حمل و نقل، مراکز دولتی، مراکز تجاری، آموزش و پرورش را برآورده ساخته است.

برای خرید دوربین Hikvision و اطلاع از قیمت آن با مراجعه به قسمت تماس با ما در سایت سوشیانت درب با ما در ارتباط باشید.